172. U Léskové

Autor: Karel Živný
(1899 Plzeň - 1973 Zlín)

signováno a datováno vlevo dole, kolorovaná litografie, zaskleno, na reversu autorský štítek
Technika: litografie na kartonu, datace: 1963
Šířka: 32 cm, výška: 23 cm, rámování: 48 x 56 cm

Konec dražby: 12.12.2018 20:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč