96. J. Emler - Les
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 41 x 33 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč