97. J. Král - Postava

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1986
Šířka: 19 cm, výška: 31 cm, rámování: 46 x 34 cm

Konec dražby: 19.06.2019 21:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč