161. Limassol Grande Mosque

Autor: Miroslav Netík
(1920 Vamberk - 2018 Brno)

signováno datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1977
Šířka: 40 cm, výška: 57 cm, rámování: 76 x 60

Konec dražby: 25.11.2019 22:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč