V táboře

Autor: Miroslav Netík
(1920 Vamberk - 2018 Brno)

signováno vpravo dole
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 21,5 cm, výška: 15 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 01.03.2021 21:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč