96. Na rybách
nesignováno, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 36 cm, rámování: 51,5 x 42 cm
Konec dražby: 22.07.2020 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč