96. Žně u Lukova - L Formát

signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 79 cm, výška: 65 cm, rámování: 88 x 102 cm

Konec dražby: 08.06.2022 20:47 SELČ

Zbývá: 13d 17h 45m 25s

Vyvolávací cena: 4 000 Kč