96. Žně u Lukova
signováno vpravo dole, rámováno, Koudelkův syn
Technika: olej na plátně
Šířka: 79 cm, výška: 65 cm, rámování: 88 x 102 cm
Konec dražby: 08.06.2022 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč