168. Štědrý večer

Autor: Jan Zrzavý
(1890 Vadín - 1977 Praha)

Karel Jaromír Erben: Kytice z pověstí národních - Štědrý večer, ilustrace ke knize, kterou vydalo Aventinum nakladatelství, dr. Otakara Štrocha - Mariena, k vánocům roku 1927. Vydalo Aventinumu příležitosti výstavy Aventinská mansarda - Otakar Štroch-Marien a výtvarné umění v Praze 1990. Světlotiskem vytiskla Poligrafia Sadská. Volný list, nesignováno.
Technika: světlotisk
Šířka: 33 cm, výška: 51 cm, rámování: 66 x 43 cm

Konec dražby: 10.11.2022 21:56 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč