61. A J. Zrzavý
Autor: Jan Zrzavý
(1890 Vadín - 1977 Praha)
Přední strana ilustrace z ciklu K. H. Máchy - Máj, signováno dole uprostřed v tisku, zaskleno a rámováno
Technika: heliogravura
Šířka: 17 cm, výška: 14 cm, rámování: 68 x 45 cm
Konec dražby: 08.06.2020 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč