Děti

Autor: Alena Ladová

signováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 11 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 04.03.2019 21:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč