Osada v zimě

Autor: Josef Hodek
(.)

Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1958
Šířka: 28 cm, výška: 23 cm, rámování: 42 x 46 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč