90. Abstrakce
Autor: František Tejml
(.)
signováno a datováno vlevo dole
Datace: 1962
Šířka: 18 cm, výška: 24 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 04.03.2019 22:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč