Krčský les

Autor: Karel Tondl
(.)

rámováno, paspartováno, zaskleno. Signováno, datováno v pravo dole
Technika: akvarel, datace: 1970
Šířka: 17 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 48 x 34,5 cm

Konec dražby: 10.02.2020 21:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč