238. Moskva
Autor: Karel Tondl
(1893 Krásno nad Bečvou - 1980 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 14,5 cm, výška: 10 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč