Konvolut 25 ks

Autor: Karel Tondl
(.)

Konvolut 25 dřevorytů a litografií, různé velikosti od 8 x 5,5 cm do 25 x 38,5 cm, signováno tužkou, některé číslovány, paspartováno, rámováno, zaskleno
Technika: dřevoryt na kartonu

Konec dražby: 11.05.2020 20:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč