82. Konvolut 25 ks

Autor: Karel Tondl
(1893 Krásno nad Bečvou - 1980 Praha)

Konvolut 25 dřevorytů a litografií, různé velikosti od 8 x 5,5 cm do 25 x 38,5 cm, signováno tužkou, některé číslovány, paspartováno, rámováno, zaskleno
Technika: dřevoryt na kartonu

Konec dražby: 16.04.2019 22:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč