Moskva

Autor: Karel Tondl
(.)

signováno vpravo dole
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 14,5 cm, výška: 10 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 01.03.2021 21:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč