Portrét

Autor: Karel Tondl
(.)

signováno vpravo dole
Technika: dřevoryt na kartonu, datace: 1927
Šířka: 8,5 cm, výška: 11 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 01.03.2021 21:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč