176. Brno
Autor: Josef Zamazal
(1899 Vsetín - 1971 Brno)
volný list, signováno vpravo dole
Technika: akvarel
Šířka: 61 cm, výška: 49 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč