177. Sv. Florián
Autor: Josef Zamazal
(1899 Vsetín - 1971 Brno)
volný list, na reversu autorský štítek, vlevo dole datování, signováno vpravo dole
Technika: akvarel, datace: 1956
Šířka: 44 cm, výška: 60 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč