549. Zátiší se džbánem

Autor: Josef Zamazal
(.)

signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1944
Šířka: 53,5cm cm, výška: 46cm cm, rámování: 61x68cm

Konec dražby: 14.07.2019 21:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč