256. Zimní nálada
Autor: Ladislav Mednyánszky
(1852 Beckov, Slovensko - 1919 Vídeň, Rakousko)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 25 cm, výška: 21 cm, rámování: 24 x 28 cm
Konec dražby: 05.10.2020 22:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč