97. Abstraktní kopce
signováno a datováno vpravo dole, vpravo dole číslováno 4/50, volný list
Technika: litografie, datace: 1992
Šířka: 32 cm, výška: 43 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč