97. Les
Monogramováno a datováno vlevo dole, nově rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1947
Šířka: 24 cm, výška: 33 cm, rámování: 40 x 30 cm
Konec dražby: 10.05.2021 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč