97. Ranní káva
volný list
Technika: litografie
Šířka: 28 cm, výška: 41 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč