92. Střechy
Autor: Václav Puchta
(1890 Plzeň - 1962 Třebotov)
signováno vlevo dole, původní blondel rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 74 cm, výška: 61 cm, rámování: 76 x 89 cm
Konec dražby: 28.07.2019 14:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 950 Kč