144. Pes s růží
Autor: František Ketzek
(1906 Bratislava - 1978 Praha)
sklo prasklé, pasparta flekatá, signováno vpravo dole, číslováno 14/100
Technika: lept
Šířka: 8 cm, výška: 15 cm, rámování: 24 x 15,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.12.2019 21:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč