Pes s růží

Autor: František Ketzek
(1906 Bratislava - 1978 Praha)

sklo prasklé, pasparta flekatá, signováno vpravo dole, číslováno 14/100
Technika: lept
Šířka: 8 cm, výška: 15 cm, rámování: 24 x 15,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 15.06.2021 21:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč