310. Bodláky ve džbánu
Autor: František Ketzek
(1906 Bratislava - 1978 Praha)
signováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 15 cm, výška: 26 cm, rámování: 39 x 26 cm
Konec dražby: 14.07.2019 17:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč