18. Tání na Březinách
Autor: Josef Dastych
(1913 Střítež u Skutče - 1994 Litomyšl)
signováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 70 cm, výška: 64 cm, rámování: 76 x 81 cm
Konec dražby: 10.12.2018 18:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč