920. Tání na Březinách

Autor: Josef Dastych
(1913 Střítež u Skutče - 1994 Litomyšl)

signováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 70 cm, výška: 64 cm, rámování: 76 x 81 cm

Konec dražby: 10.02.2020 20:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč