922. Chalupy u rybníka

Autor: Miloslav Pecháček
(1923 Litomyšl - 1991 Příbram)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 1974
Šířka: 85 cm, výška: 47 cm, rámování: 61 x 99 cm

Konec dražby: 10.02.2020 20:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč