Svatý Antonín

Autor: Rudolf Adámek
(1882 Kutná Hora - 1952 Praha)

signováno tužkou vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 50 cm, rámování: 54 x 43 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.03.2019 22:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč