18. Před setměním
Autor: Miroslav Brotánek
(1916 Přelouč - 1987 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu.
Technika: olej na plátně
Šířka: 52 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 59 x 70 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 10.10.2022 19:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč