99. Vesnický kostelík v zimě
Autor: Rudolf Václavík
(1898 Horní Litvínov - ?)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 44 x 59 cm
Konec dražby: 04.03.2019 22:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč