Vesnice v létě

Autor: Rudolf Václavík
(1898 Horní Litvínov - ?)

signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 34 cm, rámování: 45 x 60

Konec dražby: 04.03.2019 22:21

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč