99. Dívka s jablkem
Nástěnný reliéf z pálené hlíny, glazura poškozena. Zezadu značeno "A"
Výška: 33 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.08.2018 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč