99. Konvolut 4ks grafik různých umělců
Různí umělci, 1ks rámovaný a zasklený, nekteré paspartované
Technika: dřevoryt
Šířka: 26,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 35,5 x 44,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.06.2019 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč