113. Barevná kompozice
Autor: Levi Tolmai
( )
signováno na reversu, olištováno
Technika: akryl
Šířka: 102 cm, výška: 78 cm, rámování: olištováno
Konec dražby: 07.12.2017 19:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 650 Kč