113. Barevná kompozice

Autor: Levi Tolmai
( )

signováno na reversu, olištováno
Technika: akryl
Šířka: 102 cm, výška: 78 cm, rámování: olištováno

Konec dražby: 07.12.2017 19:51 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 650 Kč