Zasněžená vesnice

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: akvarel, datace: 1981
Šířka: 50 cm, výška: 44 cm, rámování: 48 x 53,5 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč