98. Zátiší s květinou
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 38 cm, rámování: 63 x 51 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč