102. Dostavník
Autor: Josef Simandl
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1951
Šířka: 34 cm, výška: 28 cm, rámování: 37 x 43 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.03.2019 22:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč