Vandrák s cigaretou

Autor: Josef Simandl

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1944
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: 54 x 47 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.03.2019 22:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč