V lese

Autor: Josef Simandl

signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1954
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 59 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.03.2019 22:11

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč