95. V lese
Autor: Josef Simandl
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1954
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 59 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.03.2019 22:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč