Slovenští kočovníci

Autor: Josef Simandl

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 61 cm, výška: 55 cm, rámování: 67 x 72 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.03.2019 22:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč