5. Lokomotiva
Autor: Miloš Adámek
(1926 Praha - ?)
signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 47 cm, rámování: 52 x 37 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.03.2019 19:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč