Mladá turkyně

Autor: Marie Kuklová
(1903 Chýnov - 1987 České Budějovice)

Signováno a datováno vlevo nahoře, rámováno, zaskleno, na reversu autorský štítek a razítko
Technika: olej na kartonu, datace: 1973
Šířka: 15,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 36 x 30 cm

Konec dražby: 23.11.2021 19:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč