983. K. Kříž - Zimní krajina
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1952
Šířka: 61 cm, výška: 45 cm, rámování: 67 x 82 cm
Konec dražby: 10.02.2020 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč