Detail - Pražské střechy

Autor: Otakar Vaňáč
(1898 Děčím - ?)

Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno, sklo v rohu prasklé
Technika: litografie
Šířka: 24 cm, výška: 18 cm, rámování: 28 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 24.11.2021 19:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč