25. Nohy
Autor: Pavla Soukupová
(1958 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole označení Autorský tisk, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1987
Šířka: 39 cm, výška: 33 cm, rámování: 46 x 53 cm
Konec dražby: 05.03.2019 19:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč